Test

Zamierte triskou a užívajte si –  Intenzívne rozrhkajte aerosól, až kým nebudete počuť zvuk zmiešavacej guličky. Striekajte na predtým vyčistený povrch, ktorý chcete postriekať. Čistiť sa odporúča alkoholom, nie technickým benzínom ani ničím, čo by mohlo obsahovať mastnotu, oleje. Po použití spreju, otočte plechovku hore dnom a striekajte, až kým sa farba prestane uvoľňovať, čím sa zabráni upchatiu trisky a umožní opätovné použitie. MTN Hardcore umožňuje robiť línie rôznej šírky v rozsahu od 0.8cm (Hardcore Banana Black Cap) do 15 cm (s Hardcore Fat Cap). Skills a cvičenie vám pomôže zlepšiť tento rozdiel v šírke čiar. Ventil je jedinečný a regulovanie prietoku je jednoduchšie ako pri bežných sprejoch.

S MTN Hardcore 400ml je to viac, než len striekanie sprejom. Hardcore je najstarší produkt spoločnosti Montana Colors. Tento produkt sa v roku 1996 stal aerosólovým kultom, ktorý sa dokonale prispôsobil potrebám writerov a etabloval sa ako top sprej v svete graffiti umenia. Jeho názov “HARDCORE” hovorí za všetko, odkazuje na výnimočný pocit, ktorý získate hlavne pri odpanení spreju s Fat Capom, ideál MTN Hardcore Fat Cap.

Je na tom ešte niečo „hardkorového“? Hardcore sprejspracoval do svojho dizajnu embosované, vyčnievajúce logo. Na dosiahnutie tohto razenia je potrebné na kov aplikovať niekoľko ton tlaku aby vznikol vyrazený emblem Hardcore. Teraz je to „hardcore“. Reliéf loga naznačuje silu toho, čo je umiestnené v jeho interiéri. Šupu, ktorá ti vyrazí dych. Farba MTN Hardcore je kompatibilná so všetkými výrobkami MTN. V priebehu niekoľkých minút po nanesení vrstvy farby dochádza ku rýchloschnutiu, k absolútnemu zaschnutiu farby dojde po 24 – 48 hodinách, v závislosti od počtu nanesených vrstiev a poveternostných podmienok.